ZAKRES USŁUG PROJEKTÓW ARCHITEKTONICZNYCH

ZAKRES USŁUG PROJEKTÓW WNĘTRZ

ZAKRES USŁUG PROJEKTÓW GRAFICZNYCH

Oferta

Oferujemy szeroki zakres usług architektonicznych. Oprócz projektowania, konstruowania i realizacji wnętrz i budynków, również analizujemy, badania, programujemy rozwiązania projektowe na każdą skalę. Projekty architektoniczne, projekty wnętrz i grafika to główne filary naszej firmy.

Realizacja

Na wysokim poziomie zawodowym, twórczym i technicznym, kierujemy realizacjami projektów architektonicznych. Posiadamy bazę wysok wykwalifikowanych firm i innowacyjnych dostawców, z którymi bezpośrednio współpracujemy w projektach o wysokiej jakości

Koordynacja

Mamy bogate doświadczenie w przejmowaniu odpowiedzialności za koordynowanie planowania zespołów, prac oraz projektów a nawet pełnego zakresu usług projektowych na budowie.

Projektowanie

Wierzymy, że szacunek do istniejącego stanu jest najlepszym warunkiem dla rozwoju. Bierzemy pod uwagę istniejące elementy, wielowarstwowe zasoby i energię z danego miejsca, takie jak budynki, mieszkańców, sąsiadów, roślin, materiałów, warstw historii lub klimat są bardzo poważnie.

Rozwój

Jesteśmy kreatywni partnerami dla ambitnych klientów, którzy chcą zobaczyć swoje potrzeby i marzenia architektoniczne zrealizowane na najwyższym poziomie. Pomożemy Ci odkryć możliwości i rozwijać marzenia związane z budową.

Integracja

Głównymi zasadami w naszej pracy jest integracja i wzmacnianie: integracja starego i nowego,integracji funkcji, potrzeb i lokalnych czynników w sposób kompleksowy.