Zespół w biurze 2H+ ARCHITEKCI

Jesteśmy śląska pracownią projektową z mocnymi korzeniami. Realizujemy inwestycje na terenie całego kraju.

ŁUKASZ HOMAN

Architekt / współwłaściciel

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Posiada uprawnienia IAPR do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Od 2011 roku razem z Anną Homan prowadzi autorską pracownię architektoniczną 2H+ Architekci. Doświadczenie zdobywał w katowickiej pracowni architektonicznej KoniorStudio , będącą jedną z najbardziej znanych i nagradzanych w Polsce.

Łukasz największe doświadczenie ma w projektowaniu i nadzorowaniu obiektów usługowych i mieszkaniowych. Najtrudniejszą i najciekawszą realizacją przy jakiej pracował była główna siedziba NOSPR w centrum Katowic.

Wszystkie tematy projektowe traktuje poważnie i z zaangażowaniem.

Uwielbia nietypowe podróże na własna rękę oraz rower.

ANNA HOMAN

Architekt / współwłaścicielka

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Posiada uprawnienia IARP do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Doświadczenie zdobywała w katowickiej pracowni architektonicznej Pallado i Skupin ( BPA sp. z o.o.) będącej jedną z największych firm projektowych w Katowicach.

Doświadczenie zawodowe zdobywała głównie przy projektach i budowach obiektów mieszkaniowych wielorodzinnych i usługowych. Lubi projektować wnętrza.

Jest zwolenniczką dbałości o detal i funkcjonalność. Każdy projekt traktuje jako niepowtarzalne wyzwanie.

Od 2011 roku razem z Łukaszem Homanem założyła autorską pracownię architektoniczną 2H+ Architekci.

Z zamiłowania jest podróżniczką. Jej motto życiowe to „tego co zobaczyłeś i przeżyłeś nikt Ci nie odbierze”. Znajduje czas na pracę, ale też musi być na wypoczynek😊.

Kocha wolność, jest ciekawa świata, uwielbia podejmować wyzwania.

Co nas wyróżnia:

 • PROJEKTY

  Kompleksowo zajmujemy się projektami architektonicznymi oraz projektami wnętrz. Celem firmy jest tworzenie architektury najwyższej jakości z poszanowaniem założeń i potrzeb klienta. Nasze projekty charakteryzuje maksymalne wykorzystanie potencjału miejsca, w który ma znajdować się dana realizacja.

 • UPRAWNIENIA

  Należymy do izby architektonicznej IARP. Posiadamy uprawnienia budowlane w specjalnościach architektonicznych bez ograniczeń. Na stałe współpracujemy z firmami inżynieryjnymi. Koordynując doświadczony zespół dbamy o najwyższą jakość rozwiązań technicznych i projektowych.

 • DOŚWIADCZENIE

  Posiadamy doświadczenie przy projektowaniu budynków użyteczności publicznej, obiektów mieszkaniowych, technologicznych oraz w projektowaniu wnętrz i wyposażenia. Sprawnie przeprowadzimy każdą inwestycję od pomysłu aż po realizację.

 • KONKURSY

  Możliwość sprawdzenia się na rynku poprzez konkursy jest dla nas wyzwaniem i sposobem na podnoszenie kwalifikacji. Nasze prace doceniane i nagradzane są w konkursach ogólnopolskich.

 • ROZWÓJ

  Stale podnosimy swoje umiejętności poprzez szkolenia i udział w dyskusjach. Jesteśmy otwarci na nowe trendy i rozwiązania.

 • TECHNOLOGIE

  Działamy na najnowszym oprogramowaniu i sprzęcie. Wdrażamy najnowsze technologie przy projektowaniu oraz prezentacjach i spotkaniach z klientem.